Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gave ets van Wout van Heusden, gesigneerd r.o. en: '50
Beeldafm.:26.6 x 49,2 cm. Geen oplaag vermeld.
In catalogus Gemeentemuseum dH is dit nr 42; daar wordt ook een oplaag aangegeven van 10
Niet ingelijst. Kan worden afgehaald of toegestuurd.
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 27-2-2018 om 14:37 |
Eindtijd | 6-3-2018 om 14:42 |