Wout van Heusden - Dier.....

Wout van Heusden - Dier..... kopen? Bied vanaf 75!
Wout van Heusden - Dier..... kopen? Bied vanaf 75!Wout van Heusden - Dier..... kopen? Bied vanaf 75!Wout van Heusden - Dier..... kopen? Bied vanaf 75!Wout van Heusden - Dier..... kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  bosland149
FA. (9)

Lid sinds 2010
71 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Wout van Heusden (1896-1982)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1953
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen29.5 cm x 42 cm (h x b)
Lijst47 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage6/20
fraaie "vroege" ets van VH.

catalogus WvH, Haags Gemeentemuseum, 1970: no. 100

altijd ingelijst bewaard

Wout van Heusden (1896-1982)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  bosland149
FA. (9)

Lid sinds 2010
71 verkochte items
57 cm
47 cm
42 cm
29.5 cm
Starttijd:29-04-2022 om 16:04
Eindtijd:06-05-2022 om 21:02
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieHaarlem, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie