Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets van Wout van Heusden uit 1980. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: h47 x b 59cm. Afmetingen voorstelling: h37,5 x b50,5 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.
Conditie: in goede staat.
ZZABS
Objectlocatie | Naaldwijk, Nederland |
Starttijd | 23-5-2017 om 9:36 |
Eindtijd | 27-5-2017 om 21:36 |