Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets van Wout van Heusden uit 1980. Het werk is echtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: h66 x b44,5cm. Afmetingen voorstelling: h51 x b32 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.
Conditie: Het werk heeft waterschade aan de rechterzijde op de witte buitenrand.. Aan de onderzijde is de witte rand verkleurd. Voor het overige in goede staat.
ZZABS
Objectlocatie | Naaldwijk, Nederland |
Starttijd | 23-5-2017 om 9:21 |
Eindtijd | 28-5-2017 om 20:21 |