Wout van Heusden - Ets - 1981

Wout van Heusden - Ets - 1981 kopen? Bied vanaf 55!
Wout van Heusden - Ets - 1981 kopen? Bied vanaf 55!Wout van Heusden - Ets - 1981 kopen? Bied vanaf 55!
  • Wout van Heusden (1896-1982)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1970
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen48 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets van Wout van Heusden. Jaar: 1981. Afmetingen blad: H48 x b64cm. Afmetingen voorstelling: H25 x b29.5cm. Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden: we verzenden op dinsdag - en donderdag

De voorstelling is in goede staat. Langs de randen zitten wat vlekjes en punaise gaatjes. Goed ingelijst, valt dit onder de passepartout. Het werk is in werkelijkheid iets groeniger, dit komt niet helemaal goed over op de foto.

Wout van Heusden (1896-1982)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (174 )

5505 verkochte items
Alle items van deze verkoper (309)
64 cm
48 cm
Starttijd:05-08-2022 om 17:09
Eindtijd:14-08-2022 om 20:44
Openingsbod € 55
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland