Wout van Heusden - ets - Abstract - Verkocht

Wout van Heusden - ets - Abstract kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Wout van Heusden - ets - Abstract kopen? Bied vanaf 30!Wout van Heusden - ets - Abstract kopen? Bied vanaf 30!Wout van Heusden - ets - Abstract kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
  • Wout van Heusden (1896-1982)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets uit 1976.Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder.

Beeldmaat 44,5 x 32 cm. Bladmaat 57,5 x 41,5 cm. Losbladig.

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:19-04-2017 om 21:31
Eindtijd:04-05-2017 om 19:31
bartholdus
04 mei / 16:38
€ 30