Wout van Heusden - ets - Abstract - Verkocht

Wout van Heusden - ets - Abstract kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Wout van Heusden - ets - Abstract kopen? Bied vanaf 45!Wout van Heusden - ets - Abstract kopen? Bied vanaf 45!Wout van Heusden - ets - Abstract kopen? Bied vanaf 45!Wout van Heusden - ets - Abstract kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Wout van Heusden (1896-1982)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets uit 1957. Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder. 2e staat linksonder.

Beeldmaat 49 x 60 cm. Bladmaat 56 x 68 cm. Losbladig.

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:29-04-2017 om 11:11
Eindtijd:13-05-2017 om 19:11
jantenbrug
12 mei / 21:44
€ 45