Wout van Heusden - Ets: de wandelaar - 1951

Wout van Heusden - Ets: de wandelaar - 1951 kopen? Bied vanaf 55!
Wout van Heusden - Ets: de wandelaar - 1951 kopen? Bied vanaf 55!Wout van Heusden - Ets: de wandelaar - 1951 kopen? Bied vanaf 55!Wout van Heusden - Ets: de wandelaar - 1951 kopen? Bied vanaf 55!Wout van Heusden - Ets: de wandelaar - 1951 kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
Alle items van deze verkoper (312)
  • Wout van Heusden (1896-1982)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1951
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets van Wout van Heusden. Jaar: 1951. Titel staat op de voor-en achterkant: de wandelaar. Afmetingen blad: H39 x b60cm. Afmetingen voorstelling: h26.5 x b49 cm. Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

In goede staat. Er zitten wat kleine vouwtjes op de randen. Goed ingelijst, valt dit in de lijst/onder de passepartout.

Wout van Heusden (1896-1982)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
60 cm
39 cm
Sluit over 4d 17u 21m 03s
Openingsbod€ 55
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
Starttijd:05-08-2022 om 16:46
Eindtijd:14-08-2022 om 20:53