Wout van Heusden - Ets: kleine bergen - 1975

Wout van Heusden - Ets: kleine bergen - 1975 kopen? Bied vanaf 55!
Wout van Heusden - Ets: kleine bergen - 1975 kopen? Bied vanaf 55!Wout van Heusden - Ets: kleine bergen - 1975 kopen? Bied vanaf 55!Wout van Heusden - Ets: kleine bergen - 1975 kopen? Bied vanaf 55!Wout van Heusden - Ets: kleine bergen - 1975 kopen? Bied vanaf 55!Wout van Heusden - Ets: kleine bergen - 1975 kopen? Bied vanaf 55!
  • Wout van Heusden (1896-1982)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1975
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen41.5 cm x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10e staat
Ets van Wout van Heusden. Titel staat achterop: kleine bergen. Jaar: 1975. Afmetingen blad: H41.5 x b56.5cm. Afmetingen voorstelling: h27 x b44 cm. Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

In goede staat. Er zitten wat kleine kreukjes op de witte rand bovenaan. Goed ingelijst, valt dit niet meer op. De kleuren zijn in het echt iets meer groen. Dit komt niet helemaal goed over op de foto.

Wout van Heusden (1896-1982)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (174 )

5505 verkochte items
Alle items van deze verkoper (309)
56.5 cm
41.5 cm
Starttijd:19-09-2022 om 22:32
Eindtijd:24-09-2022 om 20:55
Openingsbod € 55
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland