Wout van Heusden - gesigneerde ets

Wout van Heusden - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 50!
Wout van Heusden - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 50!Wout van Heusden - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 50!Wout van Heusden - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 50!Wout van Heusden - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Fojo
FA. (8)

138 verkochte items
Alle items van deze verkoper (27)
  • Wout van Heusden (1896-1982)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1976
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen64 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25/150

Wout van Heusden gesigneerde ets. Gedrukt in een oplage van 150 stuks. Rechtsonder is het werk gesigneerd in potlood met Wout van Heusden 76. Linksonder 25/150 Papiermaat 64 x 48 cm. (hxb) In het papier is wat foxing zichtbaar waarvan 1 puntje in het beeld. Bij de handtekening zit een oneffenheid in het papier en in de rechterhoek zit een kleine vouw. Verder goed.

In het papier is wat foxing zichtbaar waarvan 1 puntje in het beeld. Bij de handtekening zit een oneffenheid in het papier en in de rechterhoek zit een kleine vouw. Verder goed.

Wout van Heusden (1896-1982)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  Fojo
FA. (8)

138 verkochte items
48 cm
64 cm
Starttijd:19-01-2022 om 21:31
Eindtijd:30-01-2022 om 19:12
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieTiel, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa