Wout van Heusden - zelfportret - litho - 1929

Wout van Heusden - zelfportret - litho - 1929 kopen? Bied vanaf 35!

Bijzondere Uitgaves

Verkoopprijs: € 35,00

Wout van Heusden - zelfportret - litho - 1929 kopen? Bied vanaf 35!Wout van Heusden - zelfportret - litho - 1929 kopen? Bied vanaf 35!Wout van Heusden - zelfportret - litho - 1929 kopen? Bied vanaf 35!Wout van Heusden - zelfportret - litho - 1929 kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  scherpenwoude
FA. (4)

35 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Wout van Heusden (1896-1982)
TypeBijzondere Uitgaves
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Wout van Heusden - zelfportret - 1929

Lithografie.

Maat blad: 29,3 x 42,8 cm

Maat druk: 16 x 22 cm

Werd gedrukt op de persen van de Firma Mouton & Co te 's Gravenhage. En door de Vereeniging tot Bevordering der Grafische Kunst uitgegeven.

Dit item is verkocht voor 35,00

Starttijd:14-12-2017 om 12:45
Eindtijd:21-12-2017 om 12:45

Biedingen (1):

bartholdus
21 dec. / 12:40
€ 35