Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Bijzondere Uitgaves |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Wout van Heusden - zelfportret - 1929
Lithografie.
Maat blad: 29,3 x 42,8 cm
Maat druk: 16 x 22 cm
Werd gedrukt op de persen van de Firma Mouton & Co te 's Gravenhage. En door de Vereeniging tot Bevordering der Grafische Kunst uitgegeven.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Scherpenzeel, Nederland |
Objectlocatie | Scherpenzeel, Nederland |
Starttijd | 14-12-2017 om 12:45 |
Eindtijd | 21-12-2017 om 12:45 |