Wouter Stips - 'Alle Dagen Feest'

Wouter Stips - 'Alle Dagen Feest' kopen? Bied vanaf 99!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

568 verkochte items
Alle items van deze verkoper (63)
  • Wouter Stips (1944)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer kleurrijke zeefdruk op geschept papier van Wouter Stips 'Alle Dagen Feest'

Het werk is nooit eerder ingelijst geweest
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EULANDEN

Prijs is inclusief 21% BTW

Wouter Stips (1944)

Alle items van deze kunstenaar(34)
FA. (22)

568 verkochte items
43 cm
50 cm
Starttijd:28-07-2022 om 07:40
Eindtijd:06-08-2022 om 21:27
Openingsbod€ 99
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingNaar Nederland en België