Wouter Stips - Kleurenzeefdruk DADDY IS COMING HOME SOON Handgesigneerd.

Wouter Stips - Kleurenzeefdruk DADDY IS COMING HOME SOON Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 110!

Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
Alle items van deze verkoper (69)
  • Wouter Stips (1944)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer fraaie kleurenzeefdruk van Wouter Stips.

Afmeting blad  60 x 50 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd.

Wouter Stips (1944)

Alle items van deze kunstenaar(34)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
60 cm
50 cm
Starttijd:07-03-2022 om 07:37
Eindtijd:13-03-2022 om 15:04
Openingsbod€ 110
ObjectlocatieSNEEK, Nederland