Wouter Stips - Kleurenzeefdruk DE POES DANST OP TAFEL Handgesigneerd.

Wouter Stips - Kleurenzeefdruk DE POES DANST OP TAFEL Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 110!

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

2004 verkochte items
Alle items van deze verkoper (60)
  • Wouter Stips (1944)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie kleurenzeefdruk van Wouter Stips.

Afmeting blad   60 x 50 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd.

Wouter Stips (1944)

Alle items van deze kunstenaar(35)
FA. (34)

2004 verkochte items
60 cm
50 cm
Sluit over 4d 18u 38m 04s
Openingsbod€ 110
ObjectlocatieSNEEK, Nederland
Starttijd:06-08-2022 om 07:22
Eindtijd:16-08-2022 om 22:56