Wouter Stips - Kleurenzeefdruk I,LL ALWAYS TAKE CARE Handgesigneerd.

Wouter Stips - Kleurenzeefdruk I,LL ALWAYS TAKE CARE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
Alle items van deze verkoper (69)
  • Wouter Stips (1944)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen43 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie kleurenzeefdruk van Wouter Stips.

Afmeting blad  61 x 43 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd.

Wouter Stips (1944)

Alle items van deze kunstenaar(34)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
61 cm
43 cm
Starttijd:23-02-2022 om 07:42
Eindtijd:26-02-2022 om 20:38
Openingsbod€ 95
ObjectlocatieSNEEK, Nederland