Wouter Stips - Kleurenzeefdruk LOVE MY CAT Handgesigneerd.

Wouter Stips - Kleurenzeefdruk LOVE MY CAT Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 110!
  • Wouter Stips (1944)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Zeer fraaie en grote kleurenzeefdruk van Wouter Stips.

Afmeting blad  60x50 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd en genummerd  oplage 100ex.

het nummer kan afwijken van de foto.

Wouter Stips (1944)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (31)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1097 verkochte items
Alle items van deze verkoper (61)
60 cm
50 cm
Starttijd:28-08-2022 om 08:49
Eindtijd:11-09-2022 om 10:15
Openingsbod € 110
ObjectlocatieSNEEK, Nederland