Wouter Stips - Kleurenzeefdruk SWEET DREAMS Handgesigneerd.

Wouter Stips - Kleurenzeefdruk SWEET DREAMS Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
Alle items van deze verkoper (69)
  • Wouter Stips (1944)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie kleurenzefdruk van Wouter Stips.

Afmeting blad  60 x 50 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd.
Dit item valt onder de margeregeling

Wouter Stips (1944)

Alle items van deze kunstenaar(34)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
60 cm
50 cm
Sluit over 8d 5u 6m 28s
Openingsbod€ 85
ObjectlocatieSNEEK, Nederland
Starttijd:17-08-2022 om 08:11
Eindtijd:26-08-2022 om 21:04