Wouter Stips, Zeefdruk, Ik val voor jou, ingelijst - Verkocht

Wouter Stips, Zeefdruk, Ik val voor jou, ingelijst kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 100,00

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Wouter Stips (1944)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer fraai ingelijste zeefdruk van Wouter Stips

Titel: Ik val voor jou

Nr : 15/120

Zwevend ingelijst in brede , zilveren houten lijst met zuurvrij passe partout

afmeting 55 x56 cm incl lijst.De rand van de lijst is 9 cm breed.

wegens toekomstige verhuizing, bied ik deze te veiling aan, het object is nieuw.

galeriewaarde : € 425,00

Ophalen zonder kosten: in Uitgeest,  op adspraak

Bezorgen : kosten koper € 10, 00

Wouter Stips (1944)

Alle items van deze kunstenaar(35)
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:17-06-2014 om 13:04
Eindtijd:01-07-2014 om 13:04
hennyvdmark
24 jun. / 14:28
€ 100