Wouter Stips: Zeefdruk, Mijn horizon, jouw horizon - ingelijst - Verkocht

Wouter Stips: Zeefdruk, Mijn horizon, jouw horizon - ingelijst kopen? Bied vanaf 80!

Verkoopprijs: € 140,00

Wouter Stips: Zeefdruk, Mijn horizon, jouw horizon - ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Wouter Stips: Zeefdruk, Mijn horizon, jouw horizon - ingelijst kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (247)

29769 verkochte items
Alle items van deze verkoper (37)
  • Wouter Stips (1944)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Mijn horizon, jouw horizon
Jaartal: 2002
Afmetingen lijst: 88 cm x 88 cm
Oplage: 37/69
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst
Conditie: In goede staat
Oorspronkelijke galerieprijs: € 710,00

Bij foto´s van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn. Alle werken zijn in perfecte staat, tenzij nadrukkelijk anders aangegeven. Het oplagenummer op de foto(s) kan afwijken van het hierboven genoemde correcte oplagenummer.

Uit collectie geveild. Zie speciale voorwaarden:

Toeslag: Op deze werken zit een toeslag voor de koper van 10 euro per gewonnen item. Deze toeslag is noodzakelijk om dit soort partijen te kunnen veilen. Deze toeslag geldt ALLEEN voor werken aangeboden met dit account. (Zie www.kunstveiling.nl/toeslag).

BTW: Alle genoemde bedragen en het bedrag dat u biedt zijn incl. BTW. (Er komt dus niet nog BTW bij).
Voor dit werk is de BTW voor zakelijke kopers eventueel aftrekbaar over de gehele factuur. (Eindprijs, toeslag en verzendkosten).

Afhandeling:

Bezorgkosten:

40,00 euro (incl. BTW)  voor dit werk binnen NL (M.u.v. de Waddeneilanden en Zeeuws Vlaanderen). België is mogelijk, tarief op aanvraag.

Verzenden zonder lijst:

Werken waarbij dit mogelijk is (grafiek) kunnen ook zonder lijst verzonden worden. U betaalt dan 12,50 euro verzendkosten binnen NL of 20,00 euro binnen de EU.

Meerdere aankopen bij de veilingmeester of veilingmeester_collecties kunnen gecombineerd worden om bezorgkosten/verzendkosten te besparen.

(Bij verzenden alleen indien de werken ook in 1 pakket gecombineerd kunnen worden)

Garantie:

Bezichtigen:

QQBS

Dit item is verkocht voor 140,00
Starttijd:04-05-2015 om 13:16
Eindtijd:17-05-2015 om 13:16
Biedingen (7)
VvdB
17 mei / 12:53
€ 140
Kattelbach
17 mei / 12:52
€ 130
VvdB
17 mei / 12:52
€ 130
Kattelbach
14 mei / 18:41
€ 120
16806
14 mei / 09:43
€ 110
Kattelbach
14 mei / 09:43
€ 101
Kattelbach
04 mei / 23:38
€ 80