Wouter van Riessen: Zeefdruk, Pinocchio Madonna - Verkocht

Wouter van Riessen: Zeefdruk, Pinocchio Madonna kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Wouter van Riessen: Zeefdruk, Pinocchio Madonna kopen? Bied vanaf 35!Wouter van Riessen: Zeefdruk, Pinocchio Madonna kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
43998 verkochte items
Alle items van deze verkoper (450)
  • Wouter van Riessen (1967)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel:  Pinocchio Madonna
Jaartal:  2005
Afmetingen blad: 100 cm x 70 cm
Oplage: 5/50 (let op: wijkt af van oplagenummer op de foto)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In zeer goede staat; de hoeken van het blad zijn licht gebogen, en er is een lichte zwarte streep te zien in de onderrand (midden, zwarte balpen)

Wouter van Riessen (1967)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
43998 verkochte items
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:25-04-2016 om 14:08
Eindtijd:08-05-2016 om 14:08
MarcJacobs
01 mei / 22:27
€ 35