W.Strzeminski - compositie - gouache - Verkocht

W.Strzeminski - compositie - gouache  kopen? Bied vanaf 120!

Verkoopprijs: € 120,00

W.Strzeminski - compositie - gouache  kopen? Bied vanaf 120!W.Strzeminski - compositie - gouache  kopen? Bied vanaf 120!W.Strzeminski - compositie - gouache  kopen? Bied vanaf 120!W.Strzeminski - compositie - gouache  kopen? Bied vanaf 120!W.Strzeminski - compositie - gouache  kopen? Bied vanaf 120!

Geplaatst door  Grafics
FA. (10)

93 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Wladyslaw Strzeminski (1893-1952)
TypeTekening / Aquarel

Een gouache op stevig   papier met verkleuring der tijd

27-21 cm

Aan de voorzijde gesigneerd l/o

en op de achterzijde staat met vervaagde inkt W.Strzeminski en een nummering. zie foto's

De conditie is verder goed.De schildering is niet vervaagd

Wladyslaw Strzeminski (1893-1952)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Grafics
FA. (10)

93 verkochte items
Dit item is verkocht voor 120,00
Starttijd:14-09-2017 om 13:04
Eindtijd:19-09-2017 om 19:04
morgan
19 sep. / 18:58
€ 120