Xavier Medina Campeny Passing the board - ets en aquatinta 1982 , handgesigneerd

Xavier Medina Campeny Passing the board - ets en aquatinta 1982 , handgesigneerd kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 125,00

Xavier Medina Campeny Passing the board - ets en aquatinta 1982 , handgesigneerd kopen? Bied vanaf 125!Xavier Medina Campeny Passing the board - ets en aquatinta 1982 , handgesigneerd kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  bone
FA. (14)

812 verkochte items
  • Javier Medina Campeny (1942)
GesigneerdHandgesigneerd

Xavier Medina Campeny
1943 Bacelona

Passing the board
ets en Aquatinta 1982
handgesigneerd en genummerd
oplage 75 op Büttenpapier
afmetingen blad 76,0 x 56,0 cm
in goede staat

Dit item is verkocht voor 125,00

Starttijd:21-10-2014 om 13:47
Eindtijd:26-10-2014 om 12:47