Yannick Ballif - Samanibahia

Yannick Ballif - Samanibahia kopen? Bied vanaf 70!
Yannick Ballif - Samanibahia kopen? Bied vanaf 70!Yannick Ballif - Samanibahia kopen? Bied vanaf 70!
  • Yannick Ballif (1927)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1986
TechniekEts
StijlAbstract
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen88 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage61/70
Beschrijving

Ballif, Yannick (Engeland, 1927-2009). Vanuit een raam. 1986. Ets. Gesigneerd en gedateerd ro Y. Ballif 86. 88 x 66,8 cm. In potlood ingeschreven '39/70' ll ++ Japanese Garden 1. 1979. Ets. Gesigneerd en gedateerd ro Y. Ballif 79. 90.2 x 63cm. 2 impressies.

Ets in perfecte staat.

Yannick Ballif (1927)

FransFransAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Alfons1208

0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
67 cm
88 cm
Starttijd:04-10-2022 om 19:38
Eindtijd:13-10-2022 om 21:06
Openingsbod € 70
ObjectlocatieOostede,  België