• Populair
  • 1e keer aangeboden
  • Aftersale
  • Laatste 24u geplaatst
  • Loopt vandaag af
  • Vanaf 1 euro
Deutsch
English
Français

Yolande Brouwers - Zeefdruk: Par avion - 1991

Yolande Brouwers - Zeefdruk: Par avion - 1991 kopen? Bied vanaf 35!
Yolande Brouwers - Zeefdruk: Par avion - 1991 kopen? Bied vanaf 35!Yolande Brouwers - Zeefdruk: Par avion - 1991 kopen? Bied vanaf 35!Yolande Brouwers - Zeefdruk: Par avion - 1991 kopen? Bied vanaf 35!Yolande Brouwers - Zeefdruk: Par avion - 1991 kopen? Bied vanaf 35!
Vergelijkbaar item plaatsen
  • Yolande Brouwers (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1991
TechniekZeefdruk
DragerPapier
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage28/90
Grote kleurrijke zeefdruk van Yolande Brouwers. Titel: Par avion. Jaar: 1991.  Nummer: 29/90. Afmetingen blad: H50 x  b50cm. Afmetingen voorstelling: H29 x b32.5cm. Het werk is rechts onderaan gesigneerd met potlood door de kunstenares. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Jolanda Brouwer heeft zich nadat ze aan de Academie Minerva en de Fotoacademie in Groningen afgestudeerd is, vnl. ontwikkeld tot een multi disciplinair kunstenares die niet alleen schildert en fotografeert, maar ook schrijft zingt en dicht.
Op die wijze probeert ze vorm te geven aan haar roeping...enz enz.
ConditieZeer Goed

GarantieBij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item

De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.

Yolande Brouwers (1951)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (30)

Lid sinds 2014
893 verkochte items
Alle items van deze verkoper (323)
Pinterest
50 cm
50 cm
Veiling is afgelopen
VEILINGGEGEVENS
Starttijd:18-08-2022 om 15:49
Eindtijd:27-08-2022 om 20:05
Openingsbod € 35
Veilingkosten: 15%
AfhalenJa is mogelijk
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingWereldwijd

Nog geen account?
Door een gratis account aan te maken kunt u bieden op {{numberOfItems}} items of zelf een item in de veiling plaatsen.