Yoshiko Noma - Ets: Paysage III

Yoshiko Noma - Ets: Paysage III kopen? Bied vanaf 75!
Yoshiko Noma - Ets: Paysage III kopen? Bied vanaf 75!Yoshiko Noma - Ets: Paysage III kopen? Bied vanaf 75!Yoshiko Noma - Ets: Paysage III kopen? Bied vanaf 75!
  • Yoshiko Noma (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1960
TechniekEts
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32.5 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/10
Ets van de Japanse kunstenares Yoshiko Noma. Titel: Paysage III. Nummer: 1/10. Afmetingen blad: h32,5 x b16 cm; Afmetingen voorstelling: h22,5 x b10 cm.
 Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

De voorstelling is in zeer goede staat. Op de witte rand zitten wat oxidatievlekjes.

Yoshiko Noma (1934)

JapansJapansAlle items van deze kunstenaar (9)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (174 )

5505 verkochte items
Alle items van deze verkoper (309)
16 cm
32.5 cm
Starttijd:06-09-2022 om 14:21
Eindtijd:14-09-2022 om 20:26
Openingsbod € 75
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland