Yoshiko Noma - Litho: Sous les arbres

Yoshiko Noma - Litho: Sous les arbres kopen? Bied vanaf 75!
Yoshiko Noma - Litho: Sous les arbres kopen? Bied vanaf 75!Yoshiko Noma - Litho: Sous les arbres kopen? Bied vanaf 75!Yoshiko Noma - Litho: Sous les arbres kopen? Bied vanaf 75!Yoshiko Noma - Litho: Sous les arbres kopen? Bied vanaf 75!Yoshiko Noma - Litho: Sous les arbres kopen? Bied vanaf 75!
  • Yoshiko Noma (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen53 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageVI/XV
Litho van de Japanse kunstenares Yoshiko Noma. Titel: Sous les arbres. Nummer: VI/XV. Afmetingen blad: h53 x b40 cm; Afmetingen voorstelling: h38 x b26 cm.
 Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Yoshiko Noma (1934)

JapansJapansAlle items van deze kunstenaar (9)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (174 )

5505 verkochte items
Alle items van deze verkoper (309)
40 cm
53 cm
Starttijd:06-09-2022 om 14:21
Eindtijd:14-09-2022 om 20:18
Openingsbod € 75
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland