Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1959 |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtig werk van de japanse kunstenares Yoshiko Noma. Ets op Rives papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘59) en getiteld, een Épreuve d’Artiste exemplaar. In goede conditie; in het hele blad zitten foxing plekjes, vooral aan de achterkant. Aan de voorkant van het blad minder en de plekjes in het beeld zijn niet te zien. Ingelijst met passe-partout is het werk prima.
Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 28cm x 24cm (beeld)
Yoshiko Noma (Tokyo, Japan 1934)
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
In het hele blad zitten foxing plekjes, vooral aan de achterkant. Aan de voorkant van het blad minder en de plekjes in het beeld zijn niet te zien. Ingelijst met passe-partout is het werk prima. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 21-8-2019 om 3:18 |
Eindtijd | 26-8-2019 om 19:22 |