Yvonne Cup - Landschap

Yvonne Cup - Landschap kopen? Bied vanaf 110!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

567 verkochte items
Alle items van deze verkoper (64)
  • Yvonne Cup
Jaartal2004
TechniekAcryl
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig, kleurrijk werk op schilderslinnen van Yvonne Cup 'Landschap'

GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN

Yvonne Cup

Alle items van deze kunstenaar(1)
FA. (22)

567 verkochte items
60 cm
60 cm
Starttijd:04-04-2022 om 16:57
Eindtijd:12-04-2022 om 22:51
Openingsbod€ 110
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingNaar Nederland en België