Yvonne Oude Elferink - Aquarel bloemstilleven

Yvonne Oude Elferink - Aquarel bloemstilleven kopen? Bied vanaf 1!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 1,00

Yvonne Oude Elferink - Aquarel bloemstilleven kopen? Bied vanaf 1!Yvonne Oude Elferink - Aquarel bloemstilleven kopen? Bied vanaf 1!Yvonne Oude Elferink - Aquarel bloemstilleven kopen? Bied vanaf 1!Yvonne Oude Elferink - Aquarel bloemstilleven kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Yvonne Oude Elferink
TypeTekening / Aquarel

Aquarel van Yvonne Oude Elferink.
Rechtsonder gesigneerd.
Niet ingelijst.
In zeer goede staat.
Verkocht bij Kunsthandel Dekker te Bussum.

Afmetingen aquarel: 32 bij 53 cm

Kan afgehaald worden of goed verpakt verzonden a 10 euro

Dit item is verkocht voor 1,00

Starttijd:25-02-2015 om 19:13
Eindtijd:11-03-2015 om 19:13

Biedingen (1):

Counterrick
6 mrt. / 00:29
€ 1