Yvonne Schot - 'man met duif'

Yvonne Schot - 'man met duif' kopen? Bied vanaf 10!

Yvonne Schot - 'man met duif'

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Yvonne Schot - 'man met duif' kopen? Bied vanaf 10!Yvonne Schot - 'man met duif' kopen? Bied vanaf 10!Yvonne Schot - 'man met duif' kopen? Bied vanaf 10!Yvonne Schot - 'man met duif' kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  CollArt
FA. (4)

32 verkochte items
  • Yvonne Schot (1944)
Jaartal1976
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen15 cm x 16 cm (h x b)
Lijst30 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage27/150
Gesigneerde litho van Yvonne Schot.
In lijst met getint passe-partout.

oplage : 27/150
grafiek : litho
In nette staat - zie foto's.

licht verkleurd

Yvonne Schot (1944)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  CollArt
FA. (4)

32 verkochte items
29 cm
30 cm
16 cm
15 cm

Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:12-02-2020 om 17:31
Eindtijd:21-02-2020 om 19:04

Biedingen (1):

Braamberg
21 feb. / 09:37
€ 10