Zangh Yi (Cheung Yee 張義 - 1936) 3x gesigneerde litho - Turtles - Verkocht

Zangh Yi (Cheung Yee 張義 - 1936)  3x gesigneerde litho - Turtles kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 66,00

Zangh Yi (Cheung Yee 張義 - 1936)  3x gesigneerde litho - Turtles kopen? Bied vanaf 1!Zangh Yi (Cheung Yee 張義 - 1936)  3x gesigneerde litho - Turtles kopen? Bied vanaf 1!Zangh Yi (Cheung Yee 張義 - 1936)  3x gesigneerde litho - Turtles kopen? Bied vanaf 1!Zangh Yi (Cheung Yee 張義 - 1936)  3x gesigneerde litho - Turtles kopen? Bied vanaf 1!Zangh Yi (Cheung Yee 張義 - 1936)  3x gesigneerde litho - Turtles kopen? Bied vanaf 1!Zangh Yi (Cheung Yee 張義 - 1936)  3x gesigneerde litho - Turtles kopen? Bied vanaf 1!Zangh Yi (Cheung Yee 張義 - 1936)  3x gesigneerde litho - Turtles kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  KONSTHUYS
FA. (5)

Lid sinds 2010
161 verkochte items
  • Yee Cheung (1936)
GesigneerdHandgesigneerd

Van deze van oorsprong Chinese kunstenaar wordt zelden gesigneerd werk aangeboden (zie o.a. Artprice)

De 3 litho's met de titel TURTLES zijn met potlood gesigneerd en genummerd (zie foto's) - afgedrukt in heldere kleuren op glad karton-achtig papier - Herkomst: Meissner Edition Hamburg 1985

Afm: 15x14 cm - afb. ca. 10x10 cm - goede consditie - niet ingelijst.

Voor aanvullende condities zie foto-tekst-frame.

Dit item is verkocht voor 66,00
Starttijd:03-01-2017 om 13:04
Eindtijd:16-01-2017 om 13:29
Biedingen (21)
morgan
16 jan. / 13:23
€ 66
jpmr5503
16 jan. / 13:18
€ 61
morgan
16 jan. / 13:12
€ 56
jpmr5503
16 jan. / 13:08
€ 51
morgan
16 jan. / 13:08
€ 51
jpmr5503
16 jan. / 13:03
€ 46
morgan
16 jan. / 13:00
€ 41
jpmr5503
16 jan. / 12:59
€ 36
morgan
16 jan. / 12:59
€ 36
jpmr5503
16 jan. / 12:57
€ 31
morgan
16 jan. / 12:54
€ 26
Peinado
15 jan. / 18:39
€ 21
Guillem
15 jan. / 18:39
€ 20
Guillem
15 jan. / 12:46
€ 17
Peinado
13 jan. / 19:39
€ 15
28516
13 jan. / 19:39
€ 15
Peinado
13 jan. / 19:39
€ 9
28516
13 jan. / 19:39
€ 7
Peinado
13 jan. / 19:39
€ 5
28516
13 jan. / 19:39
€ 3
Peinado
05 jan. / 08:27
€ 1