Jan Bezemer - Zebra's - Verkocht

Jan Bezemer - Zebra's kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Bezemer - Zebra's kopen? Bied vanaf 45!Jan Bezemer - Zebra's kopen? Bied vanaf 45!Jan Bezemer - Zebra's kopen? Bied vanaf 45!Jan Bezemer - Zebra's kopen? Bied vanaf 45!Jan Bezemer - Zebra's kopen? Bied vanaf 45!Jan Bezemer - Zebra's kopen? Bied vanaf 45!Jan Bezemer - Zebra's kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  artv
FA. (4)

134 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Jan Bezemer (1907-1997)
Jaartal1956
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen46 cm x 55 cm (h x b)
Lijst51 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie litho, met potlood gesigneerd. Ingelijst achter glas in een aluminium wissellijst.

Bij voorkeur afhalen. Aangetekende verzending voor risico van de koper.

Aan de randen enige verkleuring (waarschijnlijk door een vroegere inlijsting) en een paar lichte, niet storende onregelmatigheden.

Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-02-2020 om 21:10
Eindtijd:08-02-2020 om 21:06
Tijsebijs
07 feb. / 22:40
€ 45