Jaap de Ruig - Zee en strand - Canet plage Perpignan - Verkocht

Jaap de Ruig - Zee en strand - Canet plage Perpignan  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 15,00

Jaap de Ruig - Zee en strand - Canet plage Perpignan  kopen? Bied vanaf 1!Jaap de Ruig - Zee en strand - Canet plage Perpignan  kopen? Bied vanaf 1!Jaap de Ruig - Zee en strand - Canet plage Perpignan  kopen? Bied vanaf 1!Jaap de Ruig - Zee en strand - Canet plage Perpignan  kopen? Bied vanaf 1!Jaap de Ruig - Zee en strand - Canet plage Perpignan  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Anton63
FA. (8)

Lid sinds 2017
310 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Jaap de Ruig (1909-1992)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Leuke aquarel van de Eemse schilder Jaap de Ruig.De afmetingen van het werk zijn 33 x 48 cm.

In een zeer nette staat

Jaap de Ruig (1909-1992)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Anton63
FA. (8)

Lid sinds 2017
310 verkochte items
66 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:20-10-2018 om 15:55
Eindtijd:03-11-2018 om 22:25
Biedingen (6)
Plag
03 nov. / 22:17
€ 15
Leogroenewegen
31 okt. / 20:37
€ 10
henkie51
31 okt. / 20:29
€ 5
Leogroenewegen
31 okt. / 20:29
€ 3
henkie51
31 okt. / 20:29
€ 3
Leogroenewegen
22 okt. / 09:13
€ 1