Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk 1983 - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk 1983 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk 1983 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk 1983 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk 1983 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk 1983 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk 1983 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk 1983 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk 1983 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk 1983 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk 1983 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  DAMshop
FA. (5)

278 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1983
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
Industrieel landschap/stadsgezicht 1983 gesigneerd.

zeer redelijk/goed.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(46)
Geplaatst door  DAMshop
FA. (5)

278 verkochte items
28 cm
33 cm
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:23-09-2018 om 15:44
Eindtijd:06-10-2018 om 20:15
silfd00
05 okt. / 13:26
€ 1