• Populair
  • 1e keer aangeboden
  • Aftersale
  • Laatste 24u geplaatst
  • Loopt vandaag af
  • Vanaf 1 euro
Deutsch
English
Français

Arjanne van der Spek - zeefdruk - 1985

Arjanne van der Spek - zeefdruk - 1985 kopen? Bied vanaf 49!
Arjanne van der Spek - zeefdruk - 1985 kopen? Bied vanaf 49!Arjanne van der Spek - zeefdruk - 1985 kopen? Bied vanaf 49!Arjanne van der Spek - zeefdruk - 1985 kopen? Bied vanaf 49!
Vergelijkbaar item plaatsen
  • Arjanne van der Spek (1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1985
TechniekZeefdruk
DragerPapier
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen63.5 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage16/40
Prachtige zeefdruk van Arjanne van der Spek. Gedrukt op mooi zwaar papier. Jaar: 1985. Nummer: 16/40. Het werk is rechtsonder door de kunstenares gesigneerd met potlood. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.


Arjanne van der Spek (Rotterdam, 1 februari 1958) is een Nederlandse beeldhouwer en graficus.

Leven en werk
Van der Spek is van 1978 tot 1980 opgeleid aan de Koninklijke Academie voor Kunst en Vormgeving in 's-Hertogenbosch en van 1980 tot 1982 aan Ateliers '63 in Haarlem. Zij is werkzaam als installatiekunstenaar, glasschilder, graficus en beeldhouwer. In 1987 kreeg zij de Aanmoedigingsprijs van het Amsterdams Fonds voor Beeldende Kunst. Zij was docente aan opleidingen voor beeldende kunst in Arnhem (1988-2011), Amsterdam (1999-2000), Enschede (1994-1997) en Kampen (1997).
In 1996 was werk van Van der Spek te zien tijdens een expositie in het Stedelijk Museum in Amsterdam. Haar werk is opgenomen in de collecties van het Catharina Gasthuis in Gouda en het Museum Het Valkhof in Nijmegen. Beelden van Van der Spek bevinden zich in de publieke ruimte van diverse plaatsen in Nederland.


ConditieZeer Goed

In zeer goede staat

GarantieBij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item

De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.

Arjanne van der Spek (1958)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (30)

Lid sinds 2014
892 verkochte items
Alle items van deze verkoper (330)
Pinterest
91 cm
63.5 cm
Veiling is afgelopen
VEILINGGEGEVENS
Starttijd:18-08-2022 om 15:44
Eindtijd:27-08-2022 om 19:20
Openingsbod € 49
Veilingkosten: 15%
AfhalenJa is mogelijk
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingWereldwijd

Nog geen account?
Door een gratis account aan te maken kunt u bieden op {{numberOfItems}} items of zelf een item in de veiling plaatsen.