Gerti Bierenbroodspot - zeefdruk: Fallen Head (Baalbek) - Verkocht

Gerti Bierenbroodspot - zeefdruk: Fallen Head (Baalbek) kopen? Bied vanaf 95!
Gerti Bierenbroodspot - zeefdruk: Fallen Head (Baalbek) kopen? Bied vanaf 95!Gerti Bierenbroodspot - zeefdruk: Fallen Head (Baalbek) kopen? Bied vanaf 95!Gerti Bierenbroodspot - zeefdruk: Fallen Head (Baalbek) kopen? Bied vanaf 95!Gerti Bierenbroodspot - zeefdruk: Fallen Head (Baalbek) kopen? Bied vanaf 95!
  • Gerti Bierenbroodspot (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage15/80
Zeefdruk van Gerti Bierenbroodspot. Titel: Fallen Head (Baalbek, Libanon).  Nummer: 15/80.(nummer kan verschillen ivm in bezit hebben van meerdere exemplaren). Afmetingen werk: H80 x b60 cm. Het werk is op papier vastgeplakt. Afmetingen papier: 92,5 x 71 cm. Het werk is rechtsonderaan gesigneerd. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

De verzendkosten zijn wat hoger, omdat het werk plat verstuurd moet worden ivm de dikte van het papier

In goede staat

Dit item is verkocht voor 109,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-05-2020 om 16:44
Eindtijd:23-08-2020 om 18:36
Gerbenvandenberg
23 aug. / 17:34
€ 95