Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987

Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 295!
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 295!Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 295!Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 295!
  • Jan Schoonhoven (1914-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage62/100
Mooie zeefdruk van Jan Schoonhoven. Formatie is in de winter van 1987 verschenen in opdracht van Uitgeverij Bébert in Rotterdam. De zeefdrukken zijn oorspronkelijk als tekeningen  ontstaan.  Nummer: 62/100. Afmetingen blad: H50 x b32.5cm. Afmetingen voorstelling: H40,5 x b25 cm. Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden via Postnl

In zeer goede staat

Starttijd:26-07-2022 om 16:24
Eindtijd:05-08-2022 om 19:42
Openingsbod € 295
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland