Frank Gude - Zeefdruk, Formule I Marlboro - Ingelijst - Verkocht

Frank Gude - Zeefdruk, Formule I Marlboro - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Frank Gude - Zeefdruk, Formule I Marlboro - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Frank Gude - Zeefdruk, Formule I Marlboro - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Frank Gude - Zeefdruk, Formule I Marlboro - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Frank Gude (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1983
OnderwerpSport
IngelijstIngelijst
Afmetingen67 cm x 47 cm (h x b)
Lijst90.5 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEA

Let op: glas ontbreekt. Lichte verkleuring van het blad en enkele kleine beschadigingen in de druk.

Frank Gude (1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (251)

30536 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
72 cm
90.5 cm
47 cm
67 cm
Dit item is verkocht voor 101,00
Starttijd:07-11-2019 om 13:22
Eindtijd:17-11-2019 om 16:15
Biedingen (13)
Sitgeslove
11 nov. / 20:40
€ 101
HeerJan
11 nov. / 20:40
€ 91
Sitgeslove
11 nov. / 20:39
€ 71
HeerJan
11 nov. / 20:39
€ 61
Sitgeslove
11 nov. / 20:38
€ 48
HeerJan
11 nov. / 20:38
€ 43
Sitgeslove
11 nov. / 20:38
€ 34
HeerJan
11 nov. / 20:38
€ 29
Sitgeslove
10 nov. / 00:33
€ 15
Gerald93
10 nov. / 00:33
€ 10
Sitgeslove
10 nov. / 00:33
€ 5
Gerald93
10 nov. / 00:33
€ 3
Sitgeslove
08 nov. / 12:12
€ 1