Zeefdruk Geert Baas gesigneerd zonder titel 1996 - Verkocht

Zeefdruk Geert Baas gesigneerd zonder titel 1996 kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Zeefdruk Geert Baas gesigneerd zonder titel 1996 kopen? Bied vanaf 40!Zeefdruk Geert Baas gesigneerd zonder titel 1996 kopen? Bied vanaf 40!Zeefdruk Geert Baas gesigneerd zonder titel 1996 kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  hxku3djq
FA. (6)

47 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Geert Baas (1955)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk van Geert Baas

Genummerd (23/60) en gesigneerd

ingelijst in aluminium lijst 65x80 cm

Galerieprijs € 575,00

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:18-02-2018 om 11:39
Eindtijd:25-02-2018 om 11:39
ajheems
25 feb. / 11:31
€ 40