Zeefdruk Hans Innemee La Nude opies.. - Verkocht

Zeefdruk Hans Innemee La Nude opies.. kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Geplaatst door  Quinten27

34 verkochte items
  • Hans Innemee (1951)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk Hans Innemee

Titel: " La Nude opies..."

Jaartal: 1998

Afmetingen: 25 cm x 58 cm
Gesigneerd: Ja met potlood
Oplage: 120/150
Ingelijst: Nee
Materiaal: Zeefdruk op handgeschept papier

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:08-10-2015 om 07:33
Eindtijd:16-10-2015 om 20:33
Tasso
16 okt. / 20:16
€ 50