Corneille - Zeefdruk, La Brasilienne - Ingelijst (Zeer groot) - Verkocht

Corneille - Zeefdruk, La Brasilienne - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 700!
Corneille - Zeefdruk, La Brasilienne - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 700!Corneille - Zeefdruk, La Brasilienne - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 700!Corneille - Zeefdruk, La Brasilienne - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 700!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
IngelijstIngelijst
Afmetingen98 cm x 137 cm (h x b)
Lijst125 cm x 162 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE.A. 13/30

Dit item is verkocht voor 862,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-06-2020 om 17:20
Eindtijd:29-06-2020 om 20:26
Biedingen (2)
elima
29 jun. / 20:21
€ 750
Robinbaele
24 jun. / 13:00
€ 700