Ton Schulten - Zeefdruk, Maanlandschap - Ingelijst (Groot) - Verkocht

Ton Schulten - Zeefdruk, Maanlandschap - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!
Ton Schulten - Zeefdruk, Maanlandschap - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Ton Schulten - Zeefdruk, Maanlandschap - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Ton Schulten - Zeefdruk, Maanlandschap - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!
  • Ton Schulten (1938)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
Lijst94 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE.A.
Prachtige, paars gekleurd landschap van Ton Schulten, getiteld Maandlandschap. Het werk verkeert in goede staat, echter wat verschoven in de lijst.

Het werk is wat verschoven in de lijst.

Ton Schulten (1938)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (333 )

Lid sinds 2010
47123 verkochte items
Alle items van deze verkoper (669)
110 cm
94 cm
80 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 391,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-10-2022 om 09:34
Eindtijd:23-10-2022 om 19:58
Biedingen (28)
Patrickbacker
23 okt. / 09:16
€ 340
Kees58
23 okt. / 09:16
€ 320
Patrickbacker
21 okt. / 18:38
€ 300
Kees58
21 okt. / 16:13
€ 280
Golfer33
21 okt. / 14:38
€ 260
Kees58
20 okt. / 21:34
€ 240
AnneliesenRuud
20 okt. / 21:14
€ 220
Kees58
20 okt. / 21:13
€ 200
AnneliesenRuud
20 okt. / 21:13
€ 200
Kees58
20 okt. / 21:13
€ 160
AnneliesenRuud
20 okt. / 21:13
€ 150
Kees58
20 okt. / 21:12
€ 110
AnneliesenRuud
20 okt. / 21:12
€ 100
Kees58
15 okt. / 21:22
€ 80
RonO
15 okt. / 21:22
€ 70
Kees58
14 okt. / 13:41
€ 60
Wilbert
14 okt. / 13:41
€ 50
Kees58
14 okt. / 13:40
€ 45
Wilbert
14 okt. / 13:40
€ 40
Kees58
14 okt. / 13:40
€ 35
Wilbert
14 okt. / 13:40
€ 30
Kees58
14 okt. / 13:39
€ 25
Wilbert
14 okt. / 13:39
€ 20
Kees58
13 okt. / 09:51
€ 15
ystafell
13 okt. / 09:51
€ 10
ystafell
13 okt. / 02:33
€ 5
waarden
12 okt. / 06:32
€ 3
nillody
11 okt. / 23:24
€ 1