Richard Smeets - Zeefdruk (mooi gelijst) - Verkocht

Richard Smeets - Zeefdruk (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 74,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Richard Smeets - Zeefdruk (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 65!Richard Smeets - Zeefdruk (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 65!Richard Smeets - Zeefdruk (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

567 verkochte items
Alle items van deze verkoper (64)
  • Richard Smeets (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 cm x 18 cm (h x b)
Lijst38 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeefdruk in kleur, Richard Smeets
Mooie, zilverkleurige lijst met passepartout
Zeefdruk op handgeschept papier, genummerd 160/200
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN
Prijs is inclusief 21% BTW

Richard Smeets (1955)

Alle items van deze kunstenaar(14)
FA. (22)

567 verkochte items
38 cm
38 cm
18 cm
18 cm
Dit item is verkocht voor 74,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-07-2022 om 12:10
Eindtijd:15-07-2022 om 21:18
Loelle
12 jul. / 15:01
€ 65