Ahmad Baldin - Zeefdruk, Nacht - Ingelijst - Verkocht

Ahmad Baldin - Zeefdruk, Nacht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Ahmad Baldin - Zeefdruk, Nacht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Ahmad Baldin - Zeefdruk, Nacht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Ahmad Baldin - Zeefdruk, Nacht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (248)

29841 verkochte items
Alle items van deze verkoper (97)
  • Ahmad Baldin (1954)
Jaartal2000
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen75 cm x 63 cm (h x b)
Lijst103 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage86/100

Oorspronkelijke galerieprijs: € 550

Administratieve code:

QQZD

Ahmad Baldin (1954)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (248)

29841 verkochte items
88 cm
103 cm
63 cm
75 cm
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:11-07-2019 om 09:56
Eindtijd:21-07-2019 om 19:29
Klassiekers
21 jul. / 19:20
€ 35