Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk opl.160 ex--Man met schilderspalet--Nieuw ingelijst

Zeefdruk opl.160 ex--Man met schilderspalet--Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 20!

Zeefdruk opl.160 ex--Man met schilderspalet--Nieuw ingelijst

Verkoopprijs: € 20,00

Andere items

Zeefdruk opl.160 ex--Man met schilderspalet--Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Zeefdruk opl.160 ex--Man met schilderspalet--Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Zeefdruk opl.160 ex--Man met schilderspalet--Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Zeefdruk opl.160 ex--Man met schilderspalet--Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Zeefdruk opl.160 ex--Man met schilderspalet--Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Zeefdruk opl.160 ex--Man met schilderspalet--Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Zeefdruk opl.160 ex--Man met schilderspalet--Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Miles
FA. (35)

1114 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
GesigneerdHandgesigneerd

ZEEFDRUK OP KARTON UIT 1997, FORMAAT 51X37 CM. IN NIEUWSTAAT.

POTLOODGESIGNEERD RECHTSONDER. OPLAGE 32/160.

VOLLEDIG NIEUW INGELIJST ACHTER GLAS (63X49 CM) EN VERPAKT ACHTER PLASTIC EN KARTONNEN HOEKJES.

Dit item is verkocht voor 20,00

Starttijd:05-09-2017 om 20:56
Eindtijd:19-09-2017 om 20:56

Biedingen (1):

Gijsje55
10 sep. / 15:41
€ 20