Herman Brood - Zeefdruk op linnen: "Fore ever (friends)

Herman Brood - Zeefdruk op linnen: "Fore ever (friends) kopen? Bied vanaf 599!
Herman Brood - Zeefdruk op linnen: "Fore ever (friends) kopen? Bied vanaf 599!Herman Brood - Zeefdruk op linnen: "Fore ever (friends) kopen? Bied vanaf 599!Herman Brood - Zeefdruk op linnen: "Fore ever (friends) kopen? Bied vanaf 599!Herman Brood - Zeefdruk op linnen: "Fore ever (friends) kopen? Bied vanaf 599!

Geplaatst door  KunstverkoperWestland
FA. (9)

118 verkochte items
Alle items van deze verkoper (65)
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
DragerTextiel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen90 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeefdruk op linnen van Herman Brood. Titel: "for ever (friends)". Nummer: 33/40. Het werk is nooit ingelijst geweest.  Het werk is rechtsonder gesigneerd ,met zwarte marker, door de kunstenaar.
Afmetingen voorstelling: H70 x b100 cm. Afmetingen blad: H90 x b 120 cm.
De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, wordt meegestuurd.

Verzenden/ophalen:

Verzenden: onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Bij aankoop kan het werk ook worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden.

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(87)
FA. (9)

118 verkochte items
120 cm
90 cm
Sluit binnenkort 7u 25m 43s
Openingsbod€ 599
ObjectlocatieWestland, Nederland
Starttijd:08-08-2022 om 22:40
Eindtijd:14-08-2022 om 19:23