Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk: 'Peren' -onleesbaar gesigneerd / 1973- - Verkocht

Zeefdruk: 'Peren' -onleesbaar gesigneerd / 1973- kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 60,00

Zeefdruk: 'Peren' -onleesbaar gesigneerd / 1973- kopen? Bied vanaf 60!Zeefdruk: 'Peren' -onleesbaar gesigneerd / 1973- kopen? Bied vanaf 60!Zeefdruk: 'Peren' -onleesbaar gesigneerd / 1973- kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  kunstmest
FA. (4)

481 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige, gelijste prent gedrukt op geschept papier. Helaas onleesbaar met potlood gesigneerd, gedateerd 1973. Herkomst kunsthandel Oudewaal, Den Haag. Nr. 7 van 11 exemplaren (ZZLS landschapsveiling 14/08/17)

Beeldformaat: 42 x 56 cm Lijst: 48 x 63 cm Techniek: Zeefdruk Creatie: 1973 Oplage: 7/11 Conditie: goed, prent is licht vergeeld

ZZLS

Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:09-08-2017 om 20:04
Eindtijd:14-08-2017 om 20:04
jacorus
14 aug. / 19:57
€ 60