Zeefdruk Piet Warffemius: Telephone call from an island - Verkocht

  • Piet Warffemius (1956)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

Piet Warffemius

Techniek: Zeefdruk
Titel: Telephone call from an island
Jaartal: 1990
Afmetingen:80 x 100 cm
Ingelijst: Nee
Oplage: 100

Afhandeling:
Dit item kan worden verzonden, verzendkosten 15 euro (aangetekend en verzekerd). Bent u winnaar van meerdere grafiek bladen, dan kunnen deze eventueel in 1 zending worden verzonden.
Ook kan het item worden opgehaald bij de inbrenger in Haarlem, zonder kosten, maar alleen tijdens kantooruren. Nadat u Kunstveiling heeft betaald, ontvangt u dan het adres om het werk af te halen.

Garantie:

Informatie Kunstenaar:
Kijk voor meer informatie over de kunstenaar op het tabblad van de kunstenaar bovenaan de beschrijving.

Objectlocatie Nederland
Starttijd9-9-2010 om 21:47
Eindtijd21-9-2010 om 21:47
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken