Zeefdruk Reinier Lucassen: Que - Verkocht

Verkoopprijs: € 160,00

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (315)

Lid sinds 2010
43168 verkochte items
Alle items van deze verkoper (662)
  • Reinier Lucassen (1939)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

Dit werk van Reinier Lucassen is ingelijst en kan direct aan de muur.
Reinier Lucassen Zeefdruk:

Titel: Que
Jaartal: 1989
Afmetingen: 85 x 65cm
Oplage: 60
Ingelijst: Ja
Conditie: In zeer goede staat.

15 euro verzendkosten in een koker aangetekend en verzekerd. Het werk kan ook worden opgehaald in Haarlem, alleen tijdens kantoor-uren.

Kijk voor meer informatie over de kunstenaar op het tabblad van de kunstenaar bovenaan de beschrijving.
Dit item is verkocht voor 160,00
Starttijd:07-09-2010 om 09:51
Eindtijd:21-09-2010 om 10:06
Biedingen (7)
mbesemer
21 sep. / 10:00
€ 160
roosgartner
21 sep. / 09:57
€ 150
mbesemer
21 sep. / 09:52
€ 140
roosgartner
21 sep. / 09:51
€ 130
mbesemer
21 sep. / 09:49
€ 120
roosgartner
21 sep. / 09:45
€ 110
mbesemer
19 sep. / 16:39
€ 100