Marianne Naerebout - Zeefdruk, Sea lovers - Ingelijst (Groot) - Verkocht

Marianne Naerebout - Zeefdruk, Sea lovers - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
Marianne Naerebout - Zeefdruk, Sea lovers - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!Marianne Naerebout - Zeefdruk, Sea lovers - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!Marianne Naerebout - Zeefdruk, Sea lovers - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
  • Marianne Naerebout (1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2005
IngelijstIngelijst
Afmetingen78.5 cm x 120 cm (h x b)
Lijst108 cm x 148 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage16/90

Oorspronkelijke galerieprijs: €1275,-

Marianne Naerebout (1958)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (251)

30316 verkochte items
Alle items van deze verkoper (122)
148 cm
108 cm
120 cm
78.5 cm
Dit item is verkocht voor 438,15 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-03-2020 om 12:42
Eindtijd:10-03-2020 om 22:52
Biedingen (22)
cath
10 mrt. / 22:42
€ 381
Waleeah
10 mrt. / 22:42
€ 361
cath
10 mrt. / 22:38
€ 341
Waleeah
10 mrt. / 22:38
€ 321
cath
10 mrt. / 22:36
€ 301
Waleeah
10 mrt. / 22:36
€ 281
cath
10 mrt. / 22:33
€ 261
Waleeah
10 mrt. / 22:33
€ 241
cath
10 mrt. / 22:31
€ 221
Waleeah
10 mrt. / 22:31
€ 201
cath
10 mrt. / 22:31
€ 191
Waleeah
10 mrt. / 22:31
€ 181
cath
07 mrt. / 22:12
€ 171
Kunstfan2019
07 mrt. / 22:12
€ 161
Kunstfan2019
07 mrt. / 19:00
€ 160
cath
07 mrt. / 18:52
€ 150
Kunstfan2019
07 mrt. / 18:44
€ 140
cath
06 mrt. / 10:39
€ 130
ikverkoopkunst
06 mrt. / 10:39
€ 121
ikverkoopkunst
05 mrt. / 23:11
€ 120
Waleeah
05 mrt. / 23:11
€ 110
ikverkoopkunst
02 mrt. / 22:15
€ 100